VSTAVANÉ SKRINE A ŠATNÍKY

NASPÄŤ

VSTAVANÁ SKRIŇA

Praktické riešenie úložného priestoru
podľa individuálnych požiadaviek
zákazníka.

Vstavaná skriňa

Trápi Vás nedostatok úložného priestoru? Zápasíte s každým centimetrom? Máme pre Vás ideálne riešenie - Vstavaná skriňa.

Vstavaná skriňa dokáže vyriešiť všetky problémy a pritom zaberie minimum miesta vo Vašom domove. Dokonca svojim vzhľadom umožní skrašliť Vaše obýtné priestory, alebo predeliťcelú miestnosť a vytvroriť tak posuvnú stenu. Problémom nie je ani schodišťový priestor či podkrovie. Široký sortiment materiálov, ktoré Vám ponúkajú naše predajne splnia Vaše najnáročnejšie predstavy o tom, ako by mala vyzerať Vaša vstavaná skriňa.
S riešením Vám ochotne pomôžu naši skúsení predajcovia.

Štandardná vstavaná skriňa sa skladá z nasledovných častí, ktoré spolu tvoria účelový, funkčný a estetický celok:

1. Korpus je drevenná konštrukcia s policami a vnútorným vybavenim skrine. Máme pre Vás nespočetné množstvo drevodekorov a aj farebných prevedení.

2. Dvere sú oceľová alebo hliníková konštrukcia vyplnená plošným materiálom. Široký výber profilov kovaní - oblých, alebo hranatých a to všetko vo viacerých farebných prevedeniach.

3. Dverová výplň máme nekonečný výber farebných pieskovaných, alebo lakovaných skiel, rôzne farebné prevedenia zrkdaiel. 3D ilúzie. Novinka!!! Dekorakryl (živé kvety a rasliny zaliaté do živice).

4. Doplnky zvyšujúce komfort používania- držiak na vysávač, držiak na kravaty, opasky, osvetlenie, vešiaky.

Vstavaná skriňa

Vstavaná skriňa býva vďaka svojim rozmerom často dôležitým prvkom interiéru, ktorý tak môže výrazne svojim materiálovým kontrastom zmeniť jeho vzhľad a dotvoriť celkovú atmosféru priestoru.

Pokiaľ sa vaša vstavaná skriňa stane dominantou v priestore, ostatné časti nábytku potom nevyžadujú až také kreatívne prevedenie. Vlastnou kreativitou vstavanej skrine zákazníka sa môže zabezpečiť maximálna jedinečnosť, harmónia a zútulnenie priestoru, pri dodržaní individuálnych ergonomických a ekonomických princípov.

Vaša kreativita v  kombinácii s našim odborným poradenstvom pri výbere materiálov a s čo možno najlepším využitím predbežne nameranej dĺžky, šírky a hĺbky priestoru je ideálnym spojením jedinečnosti a praktickosti využitia úložných priestorov v každej domácnosti.


MÁTE ZÁUJEM
O VYPRACOVANIE
CENOVEJ PONUKY?

Napíšte nám, alebo nás navštívte
osobne v našich showroomoch
v Prievidzi a Bratislave.


AKO SA K NÁM DOSTAŤ