DREVENÉ PODLAHY

NASPÄŤ

TÚŽITE PO
ŠTÝLE, TRADÍCIÍ
A KOMFORTE?

Pre povrchovú úpravu, ochranu
a údržbu všetkých druhov podláh,
odporúčame produkty BONA.


E-SHOP BONA
katalog BONA

Vaša voľba by mala byť jednoduchá, ak sa necháte inšpirovať krásou dreva. Originálne a jedinečné, to sú slová vystihujúce výnimočnosť materálu, ktorý nám sama príroda ponúka. A je to práve dub, ktorý pre svoje tvrdé a krásne drevo, svoju veľkosť, dlhovekosť a mnohostranný úžitok bol už od nepamäti uctievaný.

Aj vy môžete mať kúsok prírody doma, ak sa rozhodnete pre kvalitnú podlahu z dubového dreva.

Originalita naších podláh je daná prírodou samou – veľkosťou, štruktúrou a vekom stromov, kde vzhľadom na výťaž a ďalšie spracovanie vyrábame drevené podlahy v rôznych dĺžkach až do 2200 mm. Rôzne dĺžky lamiel sú súčasťou každej objednávky, vytvárajúc drevenú podlahu, ktorá nepôsobí jednoliato, práve naopak – vyzerá prirodzene živo a podporí tak svoju vizuálnu jedinečnosť a exkluzivitu.


EKOFIENDLYDekoračné oleje a laky na bytové podlahy sú ekologicky nezávadné a spĺňajú najvyššie normy EÚ. Používame výhradne produkty firiem OSMO (Nemecko) a VOTELER (Rakúsko). Tvrdené UV laky na športové palubovky sú ekologicky nezávadné a spĺňajú najvyššie normy EÚ. Používame výhradne produkty AKZO NOBEL (Holandsko).

PFFC
Trvalo udržateľné obhospodárenie lesov. Drevo produkované za dodržavania najvyšších ekologických a etických štandardov.

MAPA Slovensko
Nami ponúkané produkty sú vyrobené výhradne zo slovenských drevín.

BK PARKET

MÁTE ZÁUJEM
O VYPRACOVANIE
CENOVEJ PONUKY?

Napíšte nám, alebo nás navštívte
osobne v našich showroomoch
v Prievidzi a Bratislave.


AKO SA K NÁM DOSTAŤ